Zgłoś się! Bezpłatnie przygotujemy audyt oraz wycenę instalacji.

Jeśli poszukujesz oszczędności, szybkiego zwrotu z inwestycji i chcesz korzystać z czystej energii – rozwiązaniem jest własna instalacja fotowoltaiczna. Zobacz poniżej, dlaczego warto w nią zainwestować!

Chcesz poznać ofertę?
Zostaw kontakt, oddzwonimy.
Dlaczego warto?
W montowanych przez nas instalacjach wykorzystujemy jedynie komponenty sprawdzonych i renomowanych producentów. Marki jakim zaufaliśmy to m.in.:

Panele fotowoltaiczne:
panel fotowoltaiczny
longi logorisen logojinko logo

Falowniki:
Falownik huawei
foxess logofronius logo
huawei logosofa logo
Falownik fronius
Proces instalacji w 6 krokach
Dlaczego to się opłaca?
  • Obniżasz koszt rachunków za prąd i prowadzonego biznesu,
  • Zwrot z inwestycji następuje w przeciągu kilku lat (4-8),
  • Znajdziemy dla Ciebie najwygodniejszy model finansowania dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Wybierając naszą firmę masz pewność uzysku energetycznego przez na prawdę długi czas,
  • Pomagamy w zdobyciu finansowania - w postaci zwrotnych i bezzwrotnych środków.
Nasze realizacje
To warto wiedzieć
Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?

Najprostszym kryterium oceny kosztu instalacji fotowoltaicznej jest oszacowanie kosztu mocy 1 kWp elektrowni. Koszt ten w zależności od pokrycia dachu i zastosowanych urządzeń zawiera się w przedziale 3400-5500 zł netto, cena ta może być niższa o kilkaset złotych w przypadku instalacji powyżej 10 kWp. Dokładną wycenę klient otrzymuje wraz z koncepcją.

Czy fotowoltaika się opłaca i w jakim okresie się zwraca?

Sądzę, że można pokusić się o stwierdzenie, że własna instalacja fotowoltaiczna zawsze się opłaca! Dopasowana instalacja pozwala obniżyć rachunki za prąd o 90%, co stanowi realną oszczędność pozwalającą na zwrot poniesionych nakładów w przeciągu 4-8 lat. Duże znaczenie w przyspieszeniu zwrotu z inwestycji mają liczne dofinansowania i ulgi o których możesz przeczytać w naszej „Bazie wiedzy” lub uzyskać pomoc kontaktując się z nami bezpośrednio.

Jak wygląda proces projektowania i instalacji?

Na wstępie gromadzimy informacje na temat potrzeb i oczekiwań klienta. Udziela też wsparcia w procesie finansowania inwestycji (dofinansowania rządowe, kredyt, leasing). Specjalista przygotowuje audyt fotowoltaiczny oraz analizę kosztów i oblicza realny czas zwrotu z inwestycji. Dział projektów przygotowuje projekt indywidualnie, uwzględniając potrzeby klienta i największą efektywność systemu. Profesjonalna ekipa przeprowadza montaż, a zespół serwisowy jest zawsze w gotowości.

project image
Czy instalacja fotowoltaiczna wymaga z mojej strony bieżącej obsługi eksploatacyjnej?

Nie, obsługa ogranicza się do monitorowania aplikacji zarządzającej pracą instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu instalacje są bezobsługowe dla klienta.

chart image
Czy instalacja jest bezpieczna?

Tak, prawidłowy projekt i fachowo zamontowana instalacja przez doświadczonych monterów, a także markowy osprzęt gwarantują bezpieczeństwo instalacji.