Zgłoś się! Bezpłatnie przygotujemy audyt oraz wycenę instalacji.

Jeśli poszukujesz oszczędności, szybkiego zwrotu z inwestycji i chcesz korzystać z czystej energii – rozwiązaniem jest własna instalacja fotowoltaiczna. Zobacz poniżej, dlaczego warto w nią zainwestować!

Chcesz poznać ofertę?
Zostaw kontakt, oddzwonimy.
Dlaczego warto?
Oszczędność
Oszczędność

Własna instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci zmniejszyć o około 90% rachunki za prąd oraz uchronić się przed przyszłymi podwyżkami.Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja która zwraca się po około 7 latach, z dofinansowaniem ten czas może się zmniejszyć do nawet 4 lat!

Gwarancja
Gwarancja

Wysokiej klasy panele oferowane przez nas będą Ci służyć nawet przez ponad 30 lat. Stawiamy na jakość, dlatego montowane instalacje PV wyposażone są w sprawdzone i markowe komponenty, Objęte długą gwarancją produktową.

Dofinansowanie
Dofinansowanie

Budowa instalacji PV pozwala na uzyskanie dofinansowania z programu „Mój Prąd” lub rządowego programu „Czyste powietrze”. Można dodatkowo skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Zapytaj naszego doradcę, który program jest dla Ciebie najlepszy.

W montowanych przez nas instalacjach wykorzystujemy jedynie komponenty sprawdzonych i renomowanych producentów. Marki jakim zaufaliśmy to m.in.:

Panele fotowoltaiczne:
panel fotowoltaiczny
longi logorisen logojinko logo

Falowniki:
Falownik huawei
foxess logofronius logo
huawei logosofa logo
Falownik fronius
Proces instalacji w 6 krokach
Kontakt z przedstawicielem
1.
Kontakt z przedstawicielem
Darmowy audyt
2.
Darmowy audyt
Przygotowanie projektu instalacji z wizualizacją
3.
Przygotowanie projektu instalacji z wizualizacją
Podpisanie umowy
4.
Podpisanie umowy
Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz zgłoszenie instalacji do OSD
5.
Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz zgłoszenie instalacji do OSD
Opieka i wsparcie
6.
Opieka i wsparcie
Dlaczego to się opłaca?
  • Obniżasz koszt rachunków za prąd i prowadzonego biznesu,
  • Zwrot z inwestycji następuje w przeciągu kilku lat (4-8),
  • Znajdziemy dla Ciebie najwygodniejszy model finansowania dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Wybierając naszą firmę masz pewność uzysku energetycznego przez na prawdę długi czas,
  • Pomagamy w zdobyciu finansowania - w postaci zwrotnych i bezzwrotnych środków.
Nasze realizacje
Lesznowola
houseLesznowola
thunder6,50 kWp
Włodawa
houseWłodawa
thunder9,24 kWp
Korolówka
houseKorolówka
thunder5,74 kWp
To warto wiedzieć
Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?

Najprostszym kryterium oceny kosztu instalacji fotowoltaicznej jest oszacowanie kosztu mocy 1 kWp elektrowni. Koszt ten w zależności od pokrycia dachu i zastosowanych urządzeń zawiera się w przedziale 3400-5500 zł netto, cena ta może być niższa o kilkaset złotych w przypadku instalacji powyżej 10 kWp. Dokładną wycenę klient otrzymuje wraz z koncepcją.

Czy fotowoltaika się opłaca i w jakim okresie się zwraca?

Sądzę, że można pokusić się o stwierdzenie, że własna instalacja fotowoltaiczna zawsze się opłaca! Dopasowana instalacja pozwala obniżyć rachunki za prąd o 90%, co stanowi realną oszczędność pozwalającą na zwrot poniesionych nakładów w przeciągu 4-8 lat. Duże znaczenie w przyspieszeniu zwrotu z inwestycji mają liczne dofinansowania i ulgi o których możesz przeczytać w naszej „Bazie wiedzy” lub uzyskać pomoc kontaktując się z nami bezpośrednio.

Jak wygląda proces projektowania i instalacji?

Na wstępie gromadzimy informacje na temat potrzeb i oczekiwań klienta. Udziela też wsparcia w procesie finansowania inwestycji (dofinansowania rządowe, kredyt, leasing). Specjalista przygotowuje audyt fotowoltaiczny oraz analizę kosztów i oblicza realny czas zwrotu z inwestycji. Dział projektów przygotowuje projekt indywidualnie, uwzględniając potrzeby klienta i największą efektywność systemu. Profesjonalna ekipa przeprowadza montaż, a zespół serwisowy jest zawsze w gotowości.

project image
Czy instalacja fotowoltaiczna wymaga z mojej strony bieżącej obsługi eksploatacyjnej?

Nie, obsługa ogranicza się do monitorowania aplikacji zarządzającej pracą instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu instalacje są bezobsługowe dla klienta.

chart image
Czy instalacja jest bezpieczna?

Tak, prawidłowy projekt i fachowo zamontowana instalacja przez doświadczonych monterów, a także markowy osprzęt gwarantują bezpieczeństwo instalacji.